فیلم جدید | دانلود رایگان فیلم

فیلم سینمایی لابی با ایفای نقش ساره بیات و مصطفی زمانی آماده برای حضور در جشنواره فیلم فجر

2175682-e1471432075315

فیلم جدید : محمد پرویزی ضمن اعلام اضافه شدن ۲ بازیگر جدید به «لابی» از پایان بازی ساره بیات و مصطفی زمانی در این فیلم گفت.

این کارگردان در گفت و گو با مهر درباره آخرین مراحل ساخت فیلم سینمایی «سمفونی تولد» به کارگردانی وی گفت: این فیلم همچنان در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است. با توجه به اینکه من مشغول ساخت فیلم سینمایی «لابی» هستم قرار شد بعد از اتمام ساخت این فیلم، «سمفونی تولد» را مجددا مورد بازبینی قرار دهیم. البته ما یک نسخه از آن را به شورای پروانه نمایش فرستاده ایم و به احتمال زیاد این فیلم در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در بیاید.

2175682-e1471432075315
وی در بخش دیگر از صحبت هایش با اشاره به فیلم سینمایی «لابی» بیان کرد: در حال حاضر ۸۰ درصد از فیلمبرداری این اثر در یک هتل در نزدیکی فرودگاه امام (ره) به پایان رسیده است. البته این مکان تنها مکان فیلمبردای ما است و تمام داستان «لابی» در همین هتل روایت می شود.
پرویزی ادامه داد: «لابی» قصه های مختلف و در هم تنیده ای دارد اما به صورت اپیزودیک نیست. «لابی» در واقع روایت کننده داستان زندگی افرادی است که در این هتل مستقر می شوند و قصه هر کدام از آنها، اتاق به اتاق روایت می شود.
این کارگردان در پایان خاطرنشان کرد: فیلمبرداری این اثر تا ۱۰ روز دیگر به پایان می رسد که تاکنون بازی مصطفی زمانی و ساره بیات هم تمام شده است. قرار است ۲ بازیگر جدید هم به این فیلم اضافه شود. «لابی» برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود.

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود