فیلم جدید | دانلود رایگان فیلم

فال روزانه پنج شنبه 5 فروردین 1395

فال روزانه پنج شنبه 5 فروردین 1395

فال, فال روزانه, فال روز پنج شنبه, فال pmc, فال روزانه پنج شنبه 5 فروردین, فال امروز, فال روزانه 5 فروردین, فال انبیا, فال تاروت, فال امروز پنج شنبه

fal_rozane_rouzegar.com_

فال روزانه پنج شنبه 5 فروردین 1395

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 5 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! روز تولدتان را همراه با عشقتان در جایی دور از همه جشن بگیرید و کمی ماجراجویی در برنامه تان قرار دهید. اگر می توانید به مناسبت تولدتان به خودتان و همسرتان یک مسافرت رمانتیک دونفره کادو دهید. کودک درون شما امسال همبازی های زیادی پیدا خواهد کرد! اگر هم خیلی اهل معاشرت نباشید امسال  از داشتن اطرافیانتان بسیار خوشحال خواهید بود. در چند ماه اول پر انرژی و جاه طلب باشید و خودتان را برای تجربه چیزهای تازه آماده کنید. با تلاش زیاد در این چند ماه موفقیت مورد نظرتان را به دست خواهید آورد و ثمره زحماتتان را خواهید چشید. از روز تولدتان سعی کنید رویکرد خودتان نسبت به زندگی را تغییر داده و آن کاری را انجام دهید که خودتان دوست دارید. همه ما در مسیرمان با مشکلات و دردسرهایی مواجه هستیم، ولی وقتی در مسیر دلخواهمان باشیم تحمل این موانع برایمان ساده تر خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یک نفر از نزدیکانتان شما را به انجام کاری دعوت خواهد کرد که می تواند تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. شاید عکس العمل اولیه شما به این پیشنهاد فرار کردن از آن باشد، ولی حتی اگر فکر کنید ایده خوبی نیست هم جاذبه ای اسرار آمیز شما را به سوی آن خواهد کشاند. ممکن است در ابتدا بخواهید حد و مرزهایی مشخص کنید، ولی تا به خودتان بجنبید خواهید دید بیش از آنچه فکرش را بکنید در آن فرو رفته اید. نیازی به عقب نشینی نیست، در نهایت تغییراتی که به وجود می آیند به نفعتان خواهند بود. شما علاقه ای به تبعیت از قوانینی که به شما تحمیل می شوند ندارید، پس سعی کنید خودتان رعایت شرایط را کرده و کاری نکنید که به شما دستور داده شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز همه چیز خیلی ساده و راحت پیش خواهد رفت، به شرط آن که اجازه ندهید حساب و کتاب های منطقی و واقعیات های ناخوشایند مزاحم لذت بردن شما از روز تعطیلتان بشوند. خوشبختانه شما امروز می توانید در به دست آوردن خواسته هایتان خیلی موفق باشید و آنچه در ذهنتان می گذرد را به واقعیت تبدیل کنید. البته قرار نیست این چیزها خیلی بزرگ و دور از دسترس باشند، سعی کنید از زیبایی های کوچک زندگی لذت ببرید. شاید یکی از اطرافیانتان امروز رفتاری از خود نشان دهد که باعث شود احساس کنید به شما خیانت شده است، ولی بهتر است واکنش احساساتی از خودتان نشان ندهید و از این فرصت برای ایجاد تغییرات استفاده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

چیزی شما را ناراحت و عصبانی کرده است؟ اگر اجازه دهید که هنگام بیان آنچه که می خواهید بگویید، خشم و عصبانیت بیش از اندازه تان کنترل شما را در دست بگیرد، به هیچ نتیجه مثبتی نخواهید رسید. واقعیت هایی وجود دارند که امروز باید مورد بحث قرار بگیرند و یا شاید احساسات خود را دارید از ترس پذیرفته نشدن توسط دیگران مخفی می کنید. این که خودتان را از خطر دور نگه دارید عاقلانه است، ولی باید متوجه باشید که در حال حاضر خطری شما را تهدید نمی کند و این ها تنها توهمات ذهنیتان هستند.یادتان باشد که باید در تمام جنبه های مختلف رابطه عاطفیتان تعادل برقرار کنید، شما و همسرتان موظف هستید نیازهای جسمی و عاطفی یکدیگر را به صورت شایسته ای برآورده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر احساس ناراحتی می کنید و یا دلتان گرفته است در خانه ننشینید. بیرون بروید و قدم بزنید و هوای تازه را تنفس کنید. این قدم های کوچک به شما کمک خواهند کرد تا از فکر کردن به چیزهای منفی و ناخوشایند نجات پیدا کنید. فکر کردن به زندگی و برنامه هایتان کار خیلی خوبی است، ولی امروز سعی کنید خیلی در فکر فرو نروید تا در دام افکار منفی نیفتید. وقت بیشتری را صرف پرداختن به مسائل معنوی کنید تا از لحاظ روحی حس بهتری داشته باشید. شاید تفاوت دیدگاه ها باعث شود احساس کنید بین شما و شریک زندگیتان هیچ نقطه مشترکی وجود ندارد، بجای سرزنش کردن او سعی کنید با همکاری یکدیگر به این وضعیت غلبه کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر قصد دارید چیز گران قیمتی بخرید برنامه خود را یک بار دیگر با دقت تمام از نظر بگذرانید. متاسفانه امروز ممکن است در محاسبات خود دچار اشتباه شده و یا از لحاظ منابع مالی با کمبود مواجه شوید. حتی اگر دست به کار شده و اقدام به خرید کنید امکان دارد که هزینه ای بیشتر از ارزش واقعی چیزی که می خرید پرداخت کنید. پیدا کردن چیزی که دوست داشته باشید تنها نصف معامله است. همه جوانب را به دقت تحت نظر داشته باشید و در صورت امکان فعلا دست نگه دارید. امروز ممکن است دیداری عاشقانه داشته باشید و یا کسی را ببینید که باعث شادی شما می شود. لازم نیست بیش از اندازه مبادی آداب باشید و بین خودتان و طرف مقابل فاصله ایجاد کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نسبت به همیشه به همه چیز با خوش بینی بیشتری نگاه می کنید، ولی این موضوع می تواند یک جنبه منفی نیز داشته باشد و باعث شود نتوانید فرق بین حقیقت و خیال پردازی را به خوبی درک کنید. این خوش خیالی ممکن است باعث شود فکر کنید وقت زیادی برای به انجام رساندن کارها و وظایفتان دارید و شما را در خواب خرگوشی فرو ببرد. البته که باید از روز تعطیلتان لذت ببرید، ولی نباید از کارهایی که به عهده تان هستند هم غافل شوید. شما خوب می دانید که کش دادن جر و بحث ها و درگیری هایی که این اواخر داشته اید هیچ فایده ای ندارد پس تا می توانید احساسات منفی و به ویژه حس حسادت را کنار بگذارید.

 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تا جایی که می توانید از روی ظاهر در مورد هیچ چیزی قضاوت نکنید؛ متأسفانه ممکن است ظاهر قضیه با حقیقت آن تفاوت های قابل توجهی داشته باشد که در حال حاضر شما قادر به دیدن آنها نیستید. مشکلات موجود امروز حس می کنید دیگران می خواهند شما را مجبور کنند با نظرات آنها موافقت کنید. با این حال شما خیلی باهوش تر از آن هستید که بخواهید در چنین موقعیتی تسلیم شوید و خیلی زود خودتان را از چنگال آنها رها خواهید کرد. امروز اگر کسی که دوست دارید رویاهای شما را جدی نگیرد و آنها را غیر منطقی بداند خیلی از دست او دلخور و حتی عصبانی خواهید شد. با این حال اگر خودتان کمی به حرف هایتان دقت کنید خواهید دید که شاید حق با او باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

حتی اگر دیگران رفتار شما را خیلی صمیمی و دوستانه بدانند هم به نظر می رسد امروز نیت خوب شما را درک نمی کنند. هر چقدر بیشتر سعی کنید کارهای خوب انجام دهد از طرف مقابلتان با مخالفت بیشتری مواجه خواهید شد. امید خودتان را در هیچ شرایطی از دست ندهید و تسلیم تردیدهای خود نشده و قدرت تفکر مثبت در به وجود آوردن دنیایی بهتر را دست کم نگیرید. اگر در فکر خریدن چیزی هستید ابتدا قیمت آن را در نظر بگیرید و این را هم در نظر داشته باشید که آیا در دراز مدت این خرید همچنان ارزشمند خواهد بود. این را نیز به یاد داشته باشید که بین آنچه واقعا نیاز دارید و آنچه فقط دلتان می خواهد تفاوت قائل شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما کسی نیستید که بتواند احساسات خود را کنترل کند و آرام بنشیند. شما نمی دانید وقتی پای دفاع از عقاید و حرف هایتان در میان باشد چقدر مستبد و زورگو می شوید و به همین دلیل امروز ممکن است در رفتارتان با کسانی که روبرویتان قرار می گیرند بیش از حد عکس العمل نشان دهید. بهترین کاری که از دستتان بر می آید این است که خشمتان را کنترل کنید و مواظب لحن حرف زدنتان باشید و دیگران را از خود نترسانید. تمام چند روز گذشته وقتتان را به فعالیت های اجتماعی اختصاص داده بودید و با دیگران وقت می گذراندید، حالا دیگر وقت آن رسیده است که برنامه تان را کمی برای خودتان و کسی که دوست دارید سبک کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در برقراری ارتباط با دیگران خیلی موفق نیستید و کارها خیلی پیچیده شده اند؛ حتی ممکن است در رابطه عاطفیتان بدون این که حتی دلیل ناراحتی طرف مقابلتان را بدانید بین شما و او درگیری و جر و بحث به وجود بیاید. با این حال این درگیری ها توجه شما را به نکاتی که شاید تا این لحظه نادیده گرفته شده باشند جلب خواهد کرد و زمینه لازم برای حل شدن آنها را فراهم خواهد ساخت. اگر می خواهید واقعا تغییراتی مثبت به وجود بیاورید نباید چیزهایی که درکشان برایتان مشکل است را نادیده بگیرید و باید به اندازه کافی وقت گذاشته و برای درک آنها تلاش کنید. شاید امروز مجبور شوید بخاطر دیگران تغییراتی در برنامه هایتان ایجاد کنید، ولی نگذارید این موضوع شما را عصبانی کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با وجود این که خودتان فکر می کنید دارید خیلی رک و صریح در مورد خواسته ها و انتظاراتتان صحبت می کنید ممکن است درک آنها برای اطرافیانتان خیلی ساده نباشد و در حالی که منظورتان در واقع چیز دیگری است هنگام بیان کردن آن ندانسته و ناخواسته چیز دیگری را به زبان می آورید. با این حال نا امید نشوید و اگر لازم است وقت بیشتری برای توضیح دادن منظورتان به طرف مقابل صرف کنید. این کار به محکم تر شدن روابط شما کمک قابل توجهی خواهد کرد. اگر دعوت به حضور در جمعی شدید که علاقه ای به آن ندارید لزومی ندارد که حتما این کار را بکنید، برای خودتان و خواسته هایتان ارزش قائل شوید و خودتان را مجبور به کاری که دوست ندارید نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به وجود آمدن سوء تفاهم بین اعضای خانواده تان می تواند خیلی راحت روزتان را خراب کند، ولی اگر نسبت به نیاز های دیگران حساس باشید می توانید خیلی راحت خودتان را از دردسر دور نگاه دارید. ایده های جذاب دیگران ممکن است شما را خیلی تحت تاثیر قرار دهند، ولی پیش از آن که خودتان و حتی پولتان را صرف این ایده ها بکنید بهتر است خوب به آنها فکر کرده و همه جوانب را در نظر بگیرید. شما فکر می کرده اید که هر چیزی که لازم است در مورد رابطه عاطفی خود بدانید را می دانید، ولی اکنون می بینید که برخی اطلاعات مهم از قلم افتاده اند. حدس و گمان های قبلیتان را کنار بگذارید، زیرا آنها هیچ ربطی به شرایط فعلی ندارند.

.

.

فال, فال روزانه, فال روز پنج شنبه, فال pmc, فال روزانه پنج شنبه 5 فروردین, فال امروز, فال روزانه 5 فروردین, فال انبیا, فال تاروت, فال امروز پنج شنبه

فال روزانه پنجشنبه 5 فروردین 1395 | فال روزانه | پرشین فال
www.persianfal.com › پرشین فال › فال روزانه
۱ ساعت پیش – فال روزانه شما پنجشنبه 5 فروردین 1395 فال روزانه 05-01-95 متولد فروردین : مشکلی که شما با آن دست به گریبان هستید این است که زمانی که باید …

,فال روز پنج شنبه 5 فروردین 1395 ,فال روزانه پنجشنبه 5 فروردین 1395 | فال روزانه | پرشین فال,فال روزانه پنجشنبه 5 فروردین 95 ,فال روزانه پنجشنبه 5 فروردین 1395 :: آونگ ها | دانلود آهنگ جدید,فال روز پنج شنبه 5 فروردین 1395 ,فال روزانه 1395/01/05 ,فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ، طالع … ,فال روزانه پنجشنبه 5 فروردین 95 – مدل جدید 95 | عکس …,فال روزانه پنج شنبه 5 فروردین 1395 | برترین های نت,فال امروز پنجشنبه 5 فروردين 95 چهارشنبه 04 فروردین 1395,فال روزانه پنج‌شنبه 5 فروردين 95 ,فال روزانه پنجشنبه 5 فروردين 95 ,فال روز 5 فروردین 95 ,طالع بینی و فال فردا 5 فروردین 1395 برای متولدین فروردین …,فال روزانه پنجشنبه 5 فروردین 95 ,فال امروز پنجشنبه 5 فروردین 95 ,فال روزانه پنج شنبه 5 فروردین 1395 ,فال روزانه پنجشنبه 5 فروردین 95 ,آتا آی تی | فال روزانه ,فال روز سه شنبه 3 فروردین 1395 | مدل جدید 95 | عکس
فال روز پنج شنبه 5 فروردین 1395 – نمناک
namnak.com/28669-فال-روز-5-فروردین-1395.html
۴ ساعت پیش – برای اطلاع از مهمترین و جالب ترین اتفاقاتی که در روز پنج شنبه 5 فروردین 1395 انتظار شما را می کشند فال روزانه بی نظیر و متناسب با ماه تولد خود …
فال روزانه پنجشنبه 5 فروردین 95 – نمناک – نصربلاگ
namnak.nasrblog.com/فال-روز-پنجشنبه-5-فروردین-1395.html
۵ ساعت پیش – ۲ روز پیش – فال روزانه پنج شنبه 5 فروردین 1395 … فال و طالع شما برای امروز در تاریخ 5 فروردین سال 95. متولدین فروردین: فرصت مناسبی که مدتها …
فال روزانه پنجشنبه 5 فروردین 1395 :: آونگ ها | دانلود آهنگ جدید
avangha.blog.ir/post/فال-روزانه-پنجشنبه-5-فروردین-1395
۵ ساعت پیش – ۲ روز پیش – فال روزانه پنج شنبه 5 فروردین 1395 … فال و طالع شما برای امروز در تاریخ 5 فروردین سال 95. متولدین فروردین: فرصت مناسبی که مدتها …
فال روز پنج شنبه 5 فروردین 1395 – جوونی
www.javuni.ir/news/63007
۳ ساعت پیش – برای اطلاع از مهمترین و جالب ترین اتفاقاتی که در روز پنج شنبه 5 فروردین 1395 انتظار شما را می کشند فال روزانه بی نظیر و متناسب با ماه تولد خود …

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود